Nerūdijančio plieno turėklai

Mūsų siūlomi nerūdijančio plieno turėklai išsiskiria aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Naudojame kokybišką nerūdijantį plieną, kuris pasižymi išskirtiniu atsparumu. Asortimente siūlome įvairių tipų plieną, pritaikytus skirtingoms aplinkos sąlygoms. 

Laiptų turėklai iš nerūdijančio plieno gaminami atsižvelgiant į aplinkos veiksnius, todėl jie atsparūs drėgmei, temperatūros svyravimams ir ultravioletiniams spinduliams neprarandant estetinės išvaizdos ir struktūrinio vientisumo. Be to, šio tipo turėklai pasižymi puikiomis mechaninėmis savybėmis: atsparumu įtempimams, lenkimams ir smūgiams. 

Dėl tokių savybių ir paprastos priežiūros nerūdijančio plieno turėklai dažnai montuojami komercinėse ir viešose patalpose, pramoniniuose objektuose. Jie gana dažnas pasirinkimas ir namų laiptinėse, balkonuose dėl modernaus iš šiuolaikiško vaizdo (ypač derinant su stiklu).

Nerūdijančio plieno turėklų montavimas

Užtikriname, kad montavimas būtų atliekamas greitai, efektyviai ir laikantis aukščiausių standartų. Turime ilgametę patirtį montuojant nerūdijančio plieno turėklus. Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl teikiame individualizuotas paslaugas, pritaikydami turėklus pagal specifinius kliento pageidavimus ir architektūrinius reikalavimus.

Mūsų laiptų turėklai iš nerūdijančio plieno yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės, patvarumo ir estetinio patrauklumo savo namams ar verslo patalpoms.

Atlikti darbai

Dažniausiai užduodami klausimai

Nerūdijančio plieno turėklai yra labai ilgaamžiai, paprastai tarnauja dešimtmečius, neprarandant nei savo estetinės išvaizdos, nei struktūrinio vientisumo.

Taip, nerūdijantys plieno turėklai yra labai atsparūs korozijai dėl savo lydinio sudėties, ypač jei naudojamas aukštos kokybės nerūdijantis plienas.

Priežiūra yra gana paprasta – reguliariai valykite turėklus švelniu plovikliu ir vandeniu, kad pašalintumėte nešvarumus ir druskas.

Siūlome platų dizainų ir apdailos pasirinkimų asortimentą, pritaikydami produktus pagal klientų pageidavimus ir architektūrinius reikalavimus.

Mūsų turėklai yra pagaminti laikantis griežtų saugumo standartų, todėl yra tinkami ir saugūs naudoti įvairiose aplinkose, įskaitant viešąsias erdves ir namus su vaikais.

Taip, galime pritaikyti turėklus pagal specifinius kliento poreikius, tiek kalbant apie matmenis, dizainą, tvirtinimo būdus ar apdailą.

Galime gaminti lengvai surenkamus nerūdijančio plieno turėklus išvengiant sudėtingų darbų. Tokiu atveju turėklų statramstis gali būti montuojamas prie perdangos iš viršaus arba šono. Galimi 2 statramsčio variantai:

  • Statramstis yra su skylėmis nerūdijančio plieno vamzdeliams arba troseliams prakišti.
  • Statramstis turi nerūdijančio plieno laikiklius stiklo tvirtinimui, sudarant galimybę sumontuoti nerūdijančio plieno turėklus su stiklu.

Visą turėklų montavimo sistemą sudaro daug skirtingų elementų. Pagrindiniai yra šie:

Pagrindiniai nerūdijančio plieno turėklų elementai yra šie:

  • statramsčiai;
  • statramsčio žvakės;
  • stiklo laikikliai ir profiliai;
  • porankiai ir jų laikikliai;
  • montavimo detalės (įvairūs varžtai ir kitos tvirtinimo detalės..).

Kainos gali svyruoti priklausomai nuo turėklų dizaino ir sudėtingumo, tačiau siūlome konkurencingas kainas, atsižvelgdami į aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. Susisiekite su mumis ir aptarsime konkretų atvejį.